Dragă prietene,În această zi din viața ta, cred că Dumnezeu vrea ca tu să știi... |
|
|
|
|
|
.....că ziua ta de naștere a fost o zi minunată pentru toți cei care te cunosc acum - și chiar pentru întreaga omenire. |
|
|
De ce? Pentru că ești incredibil de special. Pentru că ești Iubirea, personificată. Înțelepciunea, exprimată. Grija și Compasiunea, demonstrate. Curaj, dezvăluit. Pentru că tu ești Umanitatea la Superlativ. Ei nu primesc ceva mai bun decât tine. Cu adevărat. Și dacă tu nu știi acest lucru, atunci nu știi Cine și Ce Ești. Așa că astăzi, creează o modalitate de a ști asta. (Prin crearea unui mod de a arăta asta...)
|
|
|
Cu dragoste, prietenul tău, |
|
|
|
|

